DJI RS 3 Combo

Stabilizátor DJI RS 3 poskytuje tvůrcům i nezávislým týmům flexibilní a efektivní zážitek z natáčení. Je lehký a elegantní, s profesionální stabilizací a efektivním ovládáním pro větší tvůrčí svobodu a široké tvůrčí možnosti. DJI RS 3 je připraven, kdykoli řeknete.

More information

Promotion: -6%
769.19 € 724.99 € with VAT 599.17 € without VAT
-+
Availability
on request
SKU:
CP.RN.00000217.01
Add to Compare Price history
Product description

Product description

Stabilizátor DJI RS 3 poskytuje tvůrcům i nezávislým týmům flexibilní a efektivní zážitek z natáčení. Je lehký a elegantní, s profesionální stabilizací a efektivním ovládáním pro větší tvůrčí svobodu a široké tvůrčí možnosti. DJI RS 3 je připraven, kdykoli řeknete.

Rychloupínací destičky
Díky dvouvrstvým rychloupínacím destičkám je montáž kamery na RS 3 rychlá a pohodlná, bez nutnosti opětovně vyvažovat gimbal po výměně nové baterie nebo paměťové karty. Nově přidaný knoflík pro jemné doladění osy náklonu umožňuje kameru posouvat dopředu nebo dozadu s milimetrovou přesností, aby bylo při výměně objektivů snadněji dosaženo přesného vyvážení.

Automatické zámky os
RS 3 vám umožní okamžitou akci. Pokud je gimbal vypnutý, stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny tři osy se odemknou a gimbal se automaticky nastaví, což vám umožní začít pracovat během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku, což výrazně zefektivní přepravu a cestování. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a gimbal se automaticky složí a uzamkne.

Bezdrátové ovládání závěrky
Díky implementací Dual-Mode Bluetooth RS 3 podporuje bezdrátové ovládání závěrky, čímž šetří čas a námahu při každém použití. Po úvodním spárování přes Bluetooth můžete natáčení videí a pořizování fotografií ovládat pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Dříve spárované kamery se po prvním použití automaticky znovu připojí, čímž odpadá nutnost používání kabelu pro ovládání kamery.

Vynikající poměr hmotnosti a zatížení
RS 3 váží pouhých 1,3 kg (včetně gimbalu, bateriového gripu a rychloupínacích destiček), lze jej tedy snadno držet v jedné ruce, přičemž jeho nosnost 3 kg je více než dostatečná pro udržení běžných kamer, včetně Sony A7 nebo Canon R5 s objektivem 24-70mm f/2,8.

Algoritmus RS stabilizace 3. generace
Díky stabilizačnímu algoritmu RS nové generace poskytuje RS 3 vyšší stabilitu v jakékoli situaci. Laboratorní testování ukazuje, že RS 3 přináší 20% zvýšení stability oproti RSC 2, bez námahy zvládá záběry z nízkých úhlů či za běhu nebo přepínání mezi vysokými a nízkými polohami.

Nad rámec plynulosti
Pokud potřebujete ještě plynulejší výsledky, zapněte režim SuperSmooth. RS 3 zvýší točivý moment motoru, čímž dále zlepší stabilizaci, a umožní tak pořizovat stabilní záběry i v situacích s vysokou rychlostí nebo při použití objektivů s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.

1,8" dotykový OLED displej
Ve srovnání s černobílou obrazovkou RSC 2 je RS 3 vybavena 1,8" plnobarevným OLED dotykovým displejem s o 80 % větším displejem. Podporuje také většinu nastavení aplikace Ronin a poskytuje intuitivní a přesné ovládání spolu s přepracovaným uživatelským rozhraním.

Okamžité přepínání režimů
Pouhým posunutím nového přepínače režimu gimbalu můžete přepínat mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt Follow a FPV. U režimu FPV lze také zvolit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom, což vám umožní připravit vaše vybavení a rychle začít natáčet.

Přizpůsobitelný přední otočný volič
Otočením předního voliče můžete ovládat zoom nebo ostření. Lze jej také uzpůsobit tak, aby ovládal závěrku, clonu, ISO, nebo pohyby gimbalu kamery, takže se mimořádně hodí pro ovládání jednou rukou.

Monitorování pomocí chytrého telefonu
RS 3 podporuje Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter) pro přenos HD živého vysílání v rozlišení 1080p/30fps přímo do mobilního zařízení. Maximální přenosová vzdálenost je 200 metrů a přenosová latence mezi koncovými body je pouhých 60 ms. Chytrý telefon lze také pro bezdrátové monitorování připojit pomocí držáku telefonu k NATO liště RS 3.

Integrované monitorování a ovládání
Expozici kamery můžete na dálku upravit přímo v aplikaci Ronin nebo ovládat gimbal pomocí virtuálního joysticku. Díky tomu získáte ucelený zážitek z monitorování a ovládání.

Force Mobile
Díky vysílači Ronin Image Transmitter lze chytrý telefon použít jako pohybový ovladač pro dálkové ovládání gimbalu RS 3 k dosažení flexibilnějších a dynamičtějších pohybů kamery.

Rychloupínací design
Nový bateriový grip RS 3 se vyznačuje kazetovým designem, který usnadňuje výměnu baterií a ve srovnání s RSC 2 je menší a lépe se skladuje. Lze jej dokonce nabíjet nezávisle na gimbalu. Nový bateriový grip poskytuje prodlouženou výdrž až 12 hodin, dost na zvládnutí nepřetržitého celodenního natáčení. Podporuje 18W PD rychlé nabíjení s dobou nabíjení pouhých 2,5 hodiny. Může být dokonce používán během nabíjení, pro téměř neomezené napájení RS 3.

Briefcase Handle
Přepracovaná rukojeť Briefcase Handle je pro pohodlné skladování skládací a je dodávána s novou ergonomickou rukojetí, která usnadňuje a urychluje instalaci a přepínání do režimu Briefcase. Vestavěný adaptér a montážní závity 1/4"-20 lze pro ulehčení natáčení připojit k externím monitorům, díky čemuž bude pohyb kamery při nízkém úhlu intuitivnější.

Zcela nový ostřící motor
Motor DJI RS Focus Motor nové generace (2022) poskytuje třikrát silnější točivý moment (až 1 Nm) a snižuje hlučnost o 50 %. To přináší plynulejší ostření a snižuje vliv na záznam zvuku. Má také rychloupínací strukturu, která pro rychlejší použití umožňuje snadnou montáž bez jakýchkoli nástrojů.

Vertikální držák kamery
Nainstalujte vertikální držák pro svislé připojení kamery k RS 3, přičemž se vyhnete portům kamery, což vám umožní snadné natáčení na výšku z různých úhlů, pro vysoce kvalitní obsah na sociální sítě.

Parameters

Parameters

Manufacturer: DJI
Category: Gimbals
ACCESSORIES (2)

ACCESSORIES (2)

SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301

 • New
SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301 is specially designed for DJI RS 3 / RS
without VAT 22.69 €
28.13 € 28.62 €
Backordered > 5 pcs

SmallRig Wrist Support for DJI RS Series 4248

 • New
SmallRig Wrist Support for DJI RS Series 4248 secures the bottom of DJI RS 3 / RS
without VAT 36.56 €
44.6 € 45.41 €
Backordered > 5 pcs
 • Show all
 • DJI RS 3 Combo

  • -6 %
  • New
  Promotion: -6%
  Stabilizátor DJI RS 3 poskytuje tvůrcům i nezávislým týmům flexibilní a efektivní
  without VAT 599.17 €
  724.99 € 769.19 €
  on request