Doprava a platba

Při objednávce si můžete zvolit něktorou z následujícíh možností přepravy zboží. Ne všechny způsoby dopravy jsou dostupné pro vybrané zboží.


Osobný odber

Osobní odběr

Zboží je možné si vyzvednout osobně u nás v showroomu na adrese Michelská 21, v Praze pracovnách dnech nezi 9:00 až 17:00. Mezi 12.30 a 13.30 mějte prosím trpělivost, máme polední přestávku.


Elektronická licencia

Elektronická licence

Elektronické licence jsou odosílané e-mailem a to formou pdf súboru v přiloze, nebo formou sériového čísla/licenčného klíče ve faktuře. Elektronická licence je dostupná jen pro vybrané softwarové produkty. Doprava není v tomto případě účtována.


Kuriér

Kurýrní služba PPL

V rámci České republiky zasíláme zboží firmou PPL. Zboží je obvykle odeslané po přijetí platby. Při objednávce na dobírku zboží odesíláme v den příjetí za předpokladu, že objednávka byla vytvořená do cca 14:00 a kurýr PPL u nás ještě zásilky nevyzvednul. Doprava pro zboží v ceně nad 20.000 Kč včetně DPH je zdarma.


Kuriér s dobierkou

Kurýrní služba PPL na dobírku

V rámci České republiky zboží možné zaslat i na dobírku s možnstí platby v hotovosti nebo kartou při převzetí.


Expres kuriér

Express kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame prepravu s doručením tovaru v deň objednania prostredníctvom expresnej prepravnej spoločnosti careXpress. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby, najneskôr však do 14:00. Pri tomto type prepravy nieje možné platiť dobierkou. Cena prepravy v rámci Bratislavy je 7,20€ s DPH.

Služba je dostupná pre nasledovné lokality:

  • Staré Mesto, Petržalka, Kramáre, Nové Mesto, Nivy, Ružinov, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Prievoz, Vinohrady, Koliba, Pošeň, Ostredky, Trnávka, Slovnaft, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Rača, Stará Dúbravka, Letisko, Zlaté piesky a Lamač.

Vašu online objednávku je možné uhradiť nižšie uvedenými spôsobmi. Nie všetky možnosti platby sú dostupné pre všetky druhy tovarov a služieb.


Platba v hotovosti

Platba v hotovosti na prodejně

Zboží je při převzeté možné platiti v hotovosti. Úhrada musí splňovat zákonné ustanovení pro omezení plateb v hotovosti.

Platba kartou

Platba kartou na prodejně

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.


Dobierka

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Prepravná spoločnosť účtuje za manipuláciu s peniazmi 1% z ceny tovaru. Táto suma sa premietne do ceny poštovného, preto odporúčame využiť platbu prevodom, alebo elektronickú platbu.

Nie všetky produkty je možné objednať resp. zaplatiť na dobierku, informujte sa prosím vopred.


Bankový prevod

Bankový prevod

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú

Online bankový prevod

Online bankový prevod

Rychlý způsob platby v rámci ČSOB platebeního tlačitka na našem webu.


Online platba kartou

Online platba kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány ČOSB, sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne CardPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.